Proč Tesco?

Stát se zaměstnancem Tesco znamená vstoupit do týmu jedné z nejvýznamnějších světových obchodních společností.Tesco je nadnárodní firmou, která se dynamicky rozvíjí, expanduje do nových teritorií i sfér činností a představuje lídra v oblasti inovací. Zaměstnanci Tesco proto získávají výjimečné podmínky, které jsou adekvátní silné pozici společnosti.

Samozřejmostí je stabilita zaměstnání a péče o všechny, kdo se stanou členy týmu Tesco. Nabízíme široké možnosti rozvoje kariéry a kariérního postupu, a to jak vertikálně, tak horizontálně. Růstvzdělávání a posilování kvalifikace zaměstnanců podporujeme rozsáhlými personálními programy.

Nabízíme nesmírnou pestrost oborů a příležitost uplatnit se v nepřeberném množství oblastí a disciplín. Umožňujeme každému volit cestu, která nejlépe vyhovuje jeho schopnostem.

Absolvování trainee programu je první etapou života v Tesco a výzvou k dalšímu rozvoji v rámci společnosti. Již od počátku věnuje Tesco nováčkům maximální podporu, aby úspěšně odstartovali svoji kariéru. V rámci trainee programu poskytujeme účastníkům možnost poznat všechny součásti a činnosti Tesco, aby získali dokonalý přehled. Absolventům jsou v rámci kariérního sponzorství k dispozici úspěšní a ostřílení členové managementu. Rozsáhlý je rovněž systém vzdělávacích aktivit, v jejichž rámci si účastníci osvojí znalosti užitečné pro další práci (prezentační dovednosti, time management, řízení stresu apod.). To vše ve spřízněné komunitě mladých lidí, kteří zvolili tu správnou strategii a vsadili na Tesco!

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.