Reálné příběhy

 

Ivana Jordánová: kancelář v autě

Pokud by Ivana Jordánová nebudovala svoji kariéru v TESCO, mohla by se určitě živit jako profesionální řidička. Ve své současné pozici totiž najezdí ročně zhruba 60 tisíc kilometrů. I když má kancelář v pražské centrále TESCO, úřaduje v drtivé většině případů z automobilu, v němž objíždí supermarkety.

Ivana může posloužit jako ukázkový příklad, jak různorodou práci TESCO nabízí, ale také, jak flexibilní a mobilní by měli být hráči týmu. Žatecká rodačka a absolventka Vysoké školy chemicko-technologické totiž s TESCO doslova provandrovala celou Českou republiku, prošla velkými hypermarkety, obchodními domy i prodejnami menších formátů a dokázala se vyšvihnout až na ředitelskou pozici.

Do trainee programu nastoupila Ivana jako novopečená biotechnoložka ihned po vysoké škole a její první štací se stalo oddělení potravin v hypermarketu v Havířově. A pak už ji hodili rovnou do vody: postupně působila jako manažerka provozovny v Plané u Mariánských Lázní a v pražských prodejnách TESCO Expres. Dále pokračovala jako na houpačce, z menších prodejen naskočila rovnou do právě otevíraného obchodního domu My, nejprve jako manažerka softline a pak do oddělení potravin, kde měla pod sebou 110 zaměstnanců. A po 12 měsících v Praze následovalo další stěhování, tentokrát do Plzně, kde však již nastoupila na pozici ředitelky obchodního domu TESCO Americká.

Jestliže až doposud se zodpovědnost Ivany soustředila na jednu provozovnu, v její následující pozici si záběr podstatně rozšířila. Stala se totiž oblastní manažerkou pro supermarkety a získala zodpovědnost za 31 obchodů v Praze, středních Čechách a na Moravě. Dalším logickým krokem v kariéře Ivany je oblastní ředitelka v segmentu hypermarketů.

A pravděpodobně ještě není všem dnům konec. Ivana totiž v sobě namixovala v ideální kombinaci všechny důležité vlastnosti a dovednosti – vytrvalost, pokoru a schopnost spolupracovat. Díky svým zkušenostem už může ale nyní hodnotit. „TESCO přináší obrovskou příležitost všem, kteří chtějí řídit tým lidí a převzít zodpovědnost,“ na závěr doplňuje Ivana.

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.