Reálné příběhy

 

Lukáš Drozd: raketou do Plzně

Obchody Tesco v Ostravě a Plzni od sebe dělí 482 kilometrů, tedy nějakých pět hodin jízdy autem. Lukáš tuto trasu absolvoval v období šesti let. Ale zatímco v Ostravě začínal jako čerstvý vysokoškolák bez jakýchkoli pracovních zkušeností, do Plzně dorazil ve třiceti už v pozici ředitele jednoho z největších a nejvýznamnějších hypermarketů Tesco v Česku.

Stále mezi lidmi

Když Lukáš nastupoval po studiích na Vysoké škole báňské v roce 2005 do absolventského programu, netušil, že nastupuje do rakety, která ho vystřelí kolmo vzhůru. Věděl jen, že raději než v kanceláři se pohybuje mezi lidmi.

A také žádnou židli dlouho nezahříval. První skok do hlubší vody úspěšně zvládl jako manažer oddělení trvanlivých potravin v Rychnově nad Kněžnou. Následovala angažmá v Ostravě, Opavě, Rakovníku a Karlových Varech. Na dvou posledních štacích už pracoval jako ředitel zodpovídající za bezchybný chod celého hypermarketu. Ovšem jako ředitel, který je se „svými“ lidmi prakticky v neustálém kontaktu. Lukáš totiž drtivou většinu svého pracovního času strávil přímo na prodejní ploše a přímo z centra dění řídil provoz obchodu a společně s manažery jednotlivých oddělení dolaďoval případné nedostatky.

1000 + 1 maličkost = hypermarket

Dokonalou znalost hypermarketu nyní Lukáš využívá v roli Manažera podpory provozu, na kterou nastoupil v roce 2014.

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.