Centrální kancelář

Komerční oddělení

Rozhodnutí, která Tesco uskutečňuje v rámci komerčního oddělení, přímo ovlivňují všechny jeho obchody. Cílem je spokojený zákazník, který si nakoupí žádaný sortiment za přijatelnou cenu. Oddělení sleduje aktuální trendy a rozhoduje o výběru optimálního sortimentu, spolupracuje na tvorbě ceny včetně akčních nabídek a především vyjednává podmínky s dodavateli. Je zodpovědné za udržitelné marže a zajištění finančních výsledků společnosti. Práce oddělení není mnohdy jednoduchá, ale jsou to právě tyto výzvy, které jsou nejvíce zajímavé.

Toto oddělení se skládá z následujících týmů:

Nákup – nákupčí sledují nejnovější trendy a vyjednávají s firmami z celého světa o dodávkách zboží.

Obchodně-právní oddělení – je zodpovědné za vše, co se týká kontroly bezpečnostních, hygienických a dalších zákonných norem, a to nejen u samotného zboží, ale i v oblasti lidských zdrojů. Další z jeho aktivit je vývoj výrobkových řad, jako jsou Tesco Value, Tesco Organic či Tesco Finest.

Oddělení kvality – pečuje o kvalitu masa, ovoce a zeleniny na distribučních centrech a stará se o kvalitu výrobků značky Tesco.

Komerční podpora – má na starosti optimální využití prostoru v obchodech a ovlivňuje skladbu sortimentu tak, aby odpovídal velikosti a profilu obchodu.

Pro úspěšnou kariéru v komerčním oddělení byste měli splňovat tyto podmínky:

  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • obor studia či předchozí zkušenosti v oblasti obchodu/nákupu výhodou
  • silné komunikační a vyjednávací dovednosti, odolnost vůči stresu, zaměření na výsledek
  • dobrá orientace v MS Excel
  • proaktivní přístup a ambice vést v budoucnu vlastní tým.

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.