Centrální kancelář

Stavební oddělení

Tesco patří k rychle rostoucím a mimořádně inovačním společnostem. Stačí připomenout takové projekty jako první obchod s nulovou uhlíkovou stopou, přestavba obchodního domu „My“ v Praze zalistovaná na seznamu památek, vyvinutí nového formátu Tesco Extra. Znát určitě budete Tesco čerpací stanice nebo samostatný obchod s oblečením pod značkou Tesco. Firma roste nejen ve smyslu zvyšujícího se počtu obchodů, ale neustále přichází s novými nápady a obchodními formáty.

Velkou zásluhu na tom má stavební oddělení, které zodpovídá za projekty výstavby nových obchodů, jejich návrh, design, kompletní vybavení od výběru dodavatelů a nákupu technických zařízení přes instalace až po průběžnou údržbu. Stavební oddělení také zajištuje komplexní přestavbu stávajících obchodů a obchodních center a stará se, aby vybavení a rozložení odpovídalo nejnovějším trendům a požadavkům zákazníků. Struktura oddělení zahrnuje lidi s různou specilizací v oblasti financí, architektury a designu, projektování, stavebních a ekonomických inženýrů a administrativy .

Pro úspěšnou kariéru ve stavebním oddělení byste měli splňovat tyto podmínky:

  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • zájem o techniku, komunikační dovednosti, analytické myšlení, dobrá orientace v MS Excel
  • obor studia či předchozí zkušenosti výhodou
  • proaktivní přístup a ambice vést v budoucnu vlastní tým.

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.