Internship

Hledáte příležitost, jak získat praxi již během studia? Zajímá Vás oblast maloobchodu a chcete blíže nahlédnout do fungování velké mezinárodní společnosti?

Přihlaste se do programu Tesco Internship!

Tesco Internship je program určený pro studenty vysokých škol. Jedná se o odbornou stáž v rozsahu 20 hodin týdně, kterou budete vykonávat v některém z oddělení centrální kanceláře v Praze. Vybrat si můžete ze široké nabídky oborů - od marketingu, financí, přes personální, komerční až po tým starající se o rozvoj provozu. Záleží jen na Vás, kterým směrem se chcete ubírat.

Uvítáme pracovité studenty, kteří se chtějí naučit něco nového a zároveň jsou schopni uplatnit své vlastní názory a nápady. 

Požadavky

- student/ka VŠ
- komunikativní znalost AJ a ČJ
- zájem o maloobchod
- proaktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost 

Jak se přihlásit

O volných pozicích do programu internship se můžete informovat zde.  

Postup

Poté, co vyplníte on-line přihlášku a zašlete nám svůj životopis, Vás budeme telefonicky kontaktovat. Po telefonu ještě jednou projdeme všechny údaje z elektronické přihlášky a krátce vyzkoušíme Vaši angličtinu. V rámci některých výběrových řízení Vás také čeká vyplnění videodotazníku.

Dalším kolem je osobní setkání. Chceme se dozvědět více o Vás, Vašich znalostech, zkušenostech či ambicích. Zároveň se můžete i Vy zeptat na vše, co Vás zajímá.

Posledním krokem vstupu do programu je setkání s Vaším potenciálním nadřízeným, kdy máte možnost jej přesvědčit, že právě Vy jste tím pravým kandidátem pro odbornou stáž v daném oddělení.


 

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.