Možnosti spolupráce

Pro růst a rozvoj Tesco má mimořádný význam neustálý kontakt s vysokoškolským prostředím. Právě vysokoškoláci se v rámci kariérního postupu propracovávají do vrcholového managementu a stojí v čele úspěšných obchodních či marketingových a dalších týmů, které přicházejí s neotřelými nápady a inovacemi. Proto jsme hrdí na možnost spolupracovat s vysokými školami. Můžeme se tak inspirovat inovativními nápady a rutinou nezatíženým myšlením, a naopak jakoukoli ekonomickou teorii doplnit desítkami příkladů z každodenní praxe. Takové spojení je přínosné pro obě strany.

Se studenty spolupracujeme prostřednictvím celé řady aktivit, jako jsou workshopy, cvičná assessment centra, exkurze a také přednášek na vysokých školách. Aktivně spolupracujeme s několika vysokými školami, kam chodí často přednášet naši kolegové z řad managementu. Letní semestr 2015 se dokonce někteří naši manažeři chystají vést pro studenty celý předmět! Aktivní spolupráce probíhá nejenom s pražskými univerzitami, ale rádi se potkáváme se studenty po celé České republice.

 

A co dalšího obsahuje spolupráce se studenty a vysokými školami?

  • spolupráce na projektech, stáže, brigády pro studenty, praxe
  • organizace cvičných assessment center
  • aktivní účast na veletrzích pracovních příležitostí po celé ČR
  • prezentace, workshopy a jiné akce odborníků Tesco na akademické půdě
  • spolupráce a garance některých témat, předmětů, odborné přednášky
  • spolupořádání vybraných společenských akcí
  • vzájemná mediální prezentace.

 

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.