O programu

Trainee program, management trainee nebo absolventský program jsou různé názvy pro speciální rozvojový program určený čerstvým absolventům vysokých škol. 

Je to zaměstnání na plný úvazek obohacené o velké množství rozvojových aktivit a školení s cílem připravit mladé talentované absolventy na řídící pozice ve společnosti. 

Náš trainee program je zaměřený na důkladné poznání srdce našeho podnikání - obchodních jednotek. V průběhu prvního roku se seznámíte se všemi procesy a postupy, které jsou s provozem obchodu spojené, poznáte různé formáty obchodních jednotek, dáme Vám příležitost nahlédnout na věc z různých úhlů pohledu, a především, získáte velmi cenné zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí. 

Trainee program je pečlivě přichystaná roční cesta naší společností, na konci které Vás čeká velké rozcestí a bude jen na Vás, kam se vydáte.  Vždy usilujeme o to, abychom pro Vás společně našli uplatnění, které bude maximálně respektovat Vaše schopnosti, nadání, zájmy a zároveň bude přínosem pro Tesco. Může se jednat o management obchodních jednotek, marketing, finance, komerční oddělení (nákup), personální oddělení,  logistiku, stavební oddělení, akvizice, vyhledávání nových lokalit, kontrolu kvality potravin, interní a externí komunikaci a celou řadu dalších oborů. Více informací o jednotlivých částech naší společnosti najdete v sekci O nás.

Podrobnější informace o tom, co Vás v trainee programu čeká, najdete v sekci Průběh trainee programu

V Tesco mají trainee programy dlouhou historii. První absolventi nastoupili již v roce 1996. Některé zajímavé příběhy našich absolventů jsme pro vás vložili do sekce Naše příběhy. Postřehy a zkušenosti dalších absolventů najdete v sekci Moje zkušenosti.

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.