Přihlásit se do programu

Absolvováním Graduate programu startujete svoji kariéru v Tesco. Poznáte, kolik různorodých příležitostí se nabízí, otestujete, která práce vám nejlépe vyhovuje. Otevřete-li tyto dveře, dostanete jedinečnou příležitost ukázat své schopnosti a ambice. Nikdo vás nebude vodit za ruku, ale zároveň každý bude ve svém úsilí podpořen. Desítky současných ředitelů a manažerů před pár lety vykročily právě z tohoto místa.

Chtěli bychom Vás poprosit o vyplnění této přihlášky, abychom Vás lépe poznali. Vyplnění přihlášky Vám bude trvat přibližně 10 minut. Tento rok se můžete přihlásit do Graduate programu na provoz (obchodních jednotek) nebo do distribučního centra v Postřižíně. V dotazníku, prosím, vyberte, o který program máte zájem.  

Jestliže nesplníte některý z našich požadavků – po vyplnění dotazníku se dozvíte, zda jste postoupili do dalšího kola výběrového řízení. Jestliže splníte naše požadavky, budeme Vás o dalším postupu informovat během následujících dvou týdnů. Děkujeme za Váš čas.


Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.